Rodinné domy - Prodej

RD 5+kk Újezd u Černé Hory 3 290 000,- Kč
Nabízíme prodej rodinného domu z pevného zdiva s dispozicí 5+kk s garáží a zahradou v obci Újezd u Černé Hory. Je vhodný k trvalému bydlení i k rekreaci. Rekonstrukce domu byla dokončena v roce 2008. Zastavěná plocha a nádvoří 452 m2, předzahrádka 58 m2 a zahrada 101 m2. Užitná plocha je 240 m2. Dům je přízemní s možností půdní vestavby, střecha sedlová z pálené tašky. Z prostorné chodby je vstup do čtyřech obytných pokojů, za kterými následuje kuchyně s jídelnou, propojená francouzským oknem se zahradou. Koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatné WC. V domě je dále prostorná garáž, technická místnost a dílna. Okna jsou plastová. Dům je napojen na elektřinu 230/400V, plynovod, vodovod a má vlastní septik. Je zavedena kabelová televize a internet. Topení je ústřední plynové s možností topení i na tuhá paliva. Připraven komín na stavbu krbu. Podlaha je řešena jako plovoucí, případně dlažba a linoleum. Újezd u Černé Hory je vzdálen od Brna cca 20 km, od Blanska 15 km. Krásná okolní příroda. Uvolnění po domluvě. V případě zájmu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti i výhodné financování.
RD 6+2 Brno 5 500 000,- Kč
Prodej dvougeneračního rodinného domu z pevného zdiva s dispozicí 6+2 v obci Brno - Židenice po celkové úspěšné rekonstrukci. Je vhodný k okamžitému trvalému bydlení. První nadzemní patro má dispozici 1+1, sprchový kout a WC. Podlahy jsou řešené jako plovoucí, nebo dlažbou. Druhé patro má dispozici 2+1 s koupelnou a WC. Třetí patro je řešeno jako půdní vestavba s dispozicí 2+kk s koupelnou a WC. Na podlahách je lino. Střecha je kompletně nová z pálené tašky. Celý dům je podsklepen a je napojen na elektřinu 230/400V, plynovod, vodovod i kanalizaci. Topení ústřední plynové, dva samostatné kotle. Za domem je pěkná zahrada o velikosti 68 m2. Celková plocha pozemku je 134 m2. Parkování před domem. V případě zájmu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti i výhodné financování.
RD 2+1 Osvětimany 745 000,- Kč
Prodej rodinného domu s dispozicí 2+1 v obci Osvětimany. Je vhodný k okamžitému trvalému bydlení, ale i k rekreaci jako chalupa v obci s pěknou okolní přírodou. Dům prošel částečnou vnitřní rekonstrukcí (nová koupelna a WC, nové rozvody elektřiny v mědi, nové vnitřní omítky a izolace, nové rozvody vody). Je napojen na elektřinu 230/400V a obecní kanalizaci. Voda je z vlastní studny, ale veřejný vodovod je před domem. Topení v domě je řešeno krbovými kamny, na které je napojeno nové ústřední topení. Na dvoře lze vybudovat příjemné posezení. K domu patří i velký klenutý sklep. Celková plocha pozemku je 266 m2. Před domem je malá zahrádka. V případě zájmu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti i výhodné financování.
RD 5+1 Bzenec 1 000 000,- Kč
Prodej rodinného domu z pevného zdiva s dispozicí 5+1 v obci Bzenec. Je vhodný k okamžitému trvalému bydlení ale i k rekreaci jako chalupa v obci s pěknou okolní přírodou. Dům je napojen na elektřinu 230/400V, plynovod i kanalizaci. Voda je čerpána z vlastní studny, obecní vodovod je před domem. Topení ústřední plynové. Na dvoře jsou hospodářská stavení a za domem je velká zahrada. Celková plocha pozemku je 1209 m2. V případě zájmu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti i výhodné financování.
RD 3+1 Bzenec 950 000,- Kč
Prodej rodinného domu z pevného zdiva s dispozicí 3+1 v obci Bzenec. Je vhodný k okamžitému trvalému bydlení ale i k rekreaci jako chalupa v obci s pěknou okolní přírodou. Dům je napojen na elektřinu 230/400 V, obecní vodovod i kanalizaci. Plyn je u paty domu. Topení do všech místností zabezpečuje centrálním rozvodem teplého vzduchu krb, který je v obývací místnosti. Je provedena příprava na připojení elektrických přímotopů. K domu patří průjezd do dvora, kde je nově postavená malá dílna a sklad. Na zahradě je pěkný klenutý sklípek na zeleninu, ovoce a víno. Celková plocha pozemku je 318 m2.
RD 5+1 Slavičín (REZERVOVÁNO) 1 750 000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji pěkný řadový rodinný dům s dispozicí 5+1 v obci Slavičín. Je vhodný k okamžitému trvalému bydlení. Dům je postaven jako řadový, z pevného zdiva, Výškově je dům členěn na 5 mezipater. V prvním patře se nachází pokoj, spíž, komora a hospodářská místnost a sklep. Ve druhém je předsíň, WC, vstupní dveře do domu a výstupní na terasu a zahradu, a prostorná garáž. Ve třetím patře je obývací pokoj a kuchyně se spíží. Ve čtvrtém patře je ložnice, pokoj, WC a koupelna. V posledním patře je jeden pokoj a výstup a terasu, ze které je pěkný pohled do zahrady. Střecha domu je rovná s dobrou izolací. Topení je ústřední, s elektrickým kotlem. Dům je napojen na elektřinu 230/400V, veřejný vodovod a kanalizaci. Plynová přípojka je před domem. Za domem je pěkná zahrada s ovocnými stromy a udírnou. Celková plocha pozemku je 372 m2. Uvolnění po domluvě. V případě zájmu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti i výhodné financování.
RD 2+1 Strážovice (REZERVOVÁNO) 490 000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům s dispozicí 2+1 v obci Strážovice. Je vhodný k okamžitému trvalému bydlení, ale i k rekreaci jako chalupa v obci s pěknou okolní přírodou. Je vzdálen 6 km od Kyjova a 45 km od Brna. Dům má dvě obytné místnosti (20 m2 a 16 m2), kuchyni (16 m2), koupelnu , předsíň, komoru a.skladové prostory. Je napojen na elektřinu 230/400V, plyn, obecní vodovod i kanalizaci. Topení zajišťují plynové přímotopy. Okna jsou dřevěná. Za domem je dvorek s udírnou, vlastní studna, klenutý sklípek na víno nebo zeleninu a hospodářská stavení. Celková plocha pozemku je 399 m2. Je možné si za symbolickou cenu pronajmout od obce přiléhající zahrádku s ovocnými stromy o velikosti 308 m2. Dům je ihned k nastěhování. V případě zájmu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti i výhodné financování.
RD 3+1 Mouřínov (PRODÁNO)990 000,- Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům s dispozicí 3+1 v obci Mouřínov. Je vhodný k okamžitému trvalému bydlení ale i k rekreaci jako chalupa v obci s pěknou okolní přírodou a Ždánickým lesem. Je vzdálen pouhých 30 km od Brna. Dům je částečně podsklepen a má tři obytné místnosti s kuchyňským koutem, koupelnu a WC, předsíň, pěknou dvoupatrovou komoru, dílnu a prostorný průjezd na dvůr. Je napojen na elektřinu 230V, obecní vodovod i kanalizaci. Plyn je u paty domu. Topení zajišťují krbová kamna. Okna jsou plastová se žaluziemi. Za domem je dvorek s krbem a velmi pěkná udržovaná zahrada s ovocnými a okrasnými stromy a malý vinohrad. Celková plocha pozemku je 923 m2. Uvolnění po domluvě. V případě zájmu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti i výhodné financování.
RD 3+2 Brno - Řečkovice (PRODÁNO)3 900 000,- Kč
Prodej dvougeneračního rodinného domu z pevného zdiva s dispozicí 3+2 v obci Brno - Řečkovice. Je vhodný k trvalému bydlení i k rekonstrukci. První nadzemní patro má dispozici 2+1. Podlahy v obytných místnostech jsou dřevěné, nebo řešené dlažbou. Druhé patro má dispozici 1+1 s koupelnou a WC. Případné třetí patro je možné vyřešit půdní vestavbou. Okna jsou dřevěná, kastlová. Střecha je sedlová z pálené tašky. Dům je částečně podsklepen a je napojen na elektřinu 230V, plynovod, vodovod i kanalizaci. Topení je ústřední plynové, v přízemí WAF. Za domem je technické zázemí a pěkná zahrada o velikosti 456 m2, na které je možno postavit dvojgaráž. Celková plocha pozemku je 606 m2. Uvolnění po domluvě. V případě zájmu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti i výhodné financování.
RD 3+1 Bzenec (PRODÁNO)825 000,- Kč
Prodej rodinného domu s dispozicí 3+1 v obci Bzenec. Je vhodný k okamžitému trvalému bydlení, ale i k rekreaci jako chalupa v obci s pěknou okolní přírodou. Dům prošel kompletní vnitřní rekonstrukcí a zbývá dokončit venkovní fasáda. Je napojen na elektřinu 230/400V, plynovod, vodovod i kanalizaci. Topení v domě je řešeno plynovými přímotopy. Na dvoře lze vybudovat příjemné posezení. K domu patří i velký klenutý sklep. Celková plocha pozemku je 181 m2. V případě zájmu pro Vás zajistíme prohlídku nemovitosti i výhodné financování.