Byty - Pronájem

OV 2+1 Brno-město 12 000,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného nového podkrovního bytu OV 2+1 v centru Brna s nádherným výhledem na hrad Špilberk a Petrov. Byt je umístěn v 7. patře cihlového domu s výtahem a skládá se z velkého pokoje, ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou a dveřmi na balkon (3,7 m2), koupelny s rohovou vanou a umyvadlem, samostatného WC, velké předsíně, o celkové výměře 76 m2. Byt má samostatné plynové topení a ohřev vody, má bezpečnostní vstupní dveře a zabudovaný trezor. V obývacích místnostech je plovoucí podlaha, v ostatních dlažba. Okna jsou na jižní straně plastová a na severní dřevěná. K bytu patří dále komora na patře, sklepní kóje a garážové stání. Byt bude k dispozici od 1.6.2012.
DV 3+1 Brno - Renčova 11 000,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného prostorného bytu DV 3+1 s krásným a ničím nerušeným výhledem na okolí. Byt je umístěn v pátém patře z osmi panelového domu, který prošel kompletní revitalizací a skládá se z obývacího pokoje s dveřmi na nový prostorný balkon, pokoje, ložnice, kuchyně, chodby, prostorné šatny, koupelny a WC. Bytové jádro je zděné. Okna a dveře na balkon jsou plastová se žaluziemi. Celková výměra bytu je 56 m2. K bytu dále náleží sklepní kóje. Byt je napojen na ústřední dálkové topení. Byt je ihned k nastěhování.
OV 3+1 Uherské Hradiště 8 900,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného prostorného bytu OV 3+1 v blízkosti centra Uherského Hradiště. Byt je umístěn v pátém patře ze sedmi panelového domu a skládá se z obývacího pokoje (16 m2) s dveřmi na balkon, pokoje (12 m2), ložnice (9 m2), kuchyně (9 m2), chodby, koupelny a WC. Celková výměra bytu je 64 m2. K bytu náleží sklepní kóje. Byt má samostatné plynové ústřední topení s automatickou regulací. Na podlaze je lino a jekor. Byt je ihned k nastěhování.
OV 1+1 Uherské Hradiště 6 500,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného, prostorného bytu OV 1+1 blízko centra Uherského Hradiště. Byt je umístěn ve druhém patře cihlového domu a skládá se z pokoje, kuchyně s kuchyňskou linkou, chodby, koupelny s WC, o celkové výměře 28 m2. Byt je vytápěn dálkovým ústředním topením, v koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem, topný žebřík a WC. Na podlaze je lino položené na původních parketách. Okna v bytě jsou plastová. K bytu patří sklepní kóje. Byt je ihned k nastěhování.
OV 2+1 Uherské Hradiště (REZERVOVÁNO) 7 800,- Kč
Nabízíme k pronájmu byt OV 2+1 o velikosti 44 m2, který se nachází v 3.NP ze čtyř, panelového domu v klidné lokalitě sídliště Východ. V bytu je nová kuchyňská linka s kombinovaným sporákem a digestoří. Okna bytu jsou taktéž nová plastová, vytápění ÚT z centrálního zdroje. Výměry: pokoj 16 m2, pokoj 12 m2, kuchyně 7,61 m2, předsíň 4,86 m2, koupelna s WC 3,17 m2. Cena uvedena včetně záloh na služby a energie. V sídlišti je plná vybavenost a dostupnost MHD. 15 minut pěší chůze od centra města. K nastěhování od 1.10.2014.
OV 2+1 Uherské Hradiště (REZERVOVÁNO) 7 900,- Kč
Nabízíme k pronájmu krásný a prostorný byt 2+1 na Třídě Maršála Malinovského, v cihlovém domě blízko centra města. Byt je prázdný, nově vymalovaný a plně funkční. V bytě je nová zděná koupelna se sprchovým koutem, sanitární technikou a automatickou pračkou. Kuchyně je vybavena linkou, plynovým sporákem a potravinovou komorou, 2 samostatné prostorné pokoje. Plastová okna se žaluziemi. Na chodbě je vestavěná šatní skříň. Stání za domem na dvoře, nebo ve vedlejší ulici. Byt je ihned volný.
OV 1+1 Brno-Štýřice (REZERVOVÁNO) 7 900,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného bytu OV 1+1 blízko centra města Brna. Byt je umístěn v přízemí panelového domu a skládá se z velkého pokoje (18,3m2), kuchyně (8,8m2), chodby s vestavěnou skříní (5,2m2 ), koupelny a WC, o celkové výměře 37m2. Byt má plynové ústřední topení, novou kuchyňskou linku s plynovou varnou deskou, elektrickou troubou, ledničkou s mrazákem. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem. K bytu dále patří samostatná sklepní kóje. Parkování za domem. Byt je kompletně vybavený a je okamžitě k nastěhování.
OV 3+1 Staré Město (REZERVOVÁNO) 8 000,- Kč
Nabízíme Vám pronájem krásného, prostorného bytu OV 3+1 blízko centra Uherského Hradiště. Byt je umístěn ve druhém nadzemním patře cihlového domu a skládá se z velkého pokoje, ložnice, pracovny, kuchyně, chodby, koupelny a WC, o celkové výměře 55 m2. Byt má samostatné plynové ústřední topení, kuchyňskou linku s plynovým sporákem, ledničkou s mrazákem a mikrovlnnou troubou, v koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem. Dále je byt vybaven automatickou pračkou. Okna jsou nová, plastová. K bytu patří samostatný sklep. Parkování za domem. Připojení k internetu a STA včetně satelitního příjmu je v ceně. Byt je okamžitě k nastěhování.
OV 2+1 Uherské Hradiště (REZERVOVÁNO) 7 600,- Kč
Nabízíme k pronájmu krásný a prostorný byt 2+1 v cihlovém domě blízko centra města. Byt je kompletně zařízený a plně funkční. V bytě je nová zděná koupelna se sprchovým koutem, sanitární technikou a automatickou pračkou. Kuchyně je vybavena linkou, plynovým sporákem, ledničkou, jídelním koutem a potravinovou komorou, 2 samostatné prostorné pokoje s nábytkem a televizí. Plastová okna se žaluziemi. Na chodbě je vestavěná šatní skříň. Stání za domem na dvoře. Byt je ihned volný. V případě Vašeho zájmu zajistíme prohlídku nemovitosti.
OV 1+kk Staré Město (REZERVOVÁNO) 7 500,- Kč
Nabízíme Vám pronájem krásného, prostorného bytu OV 1+kk blízko centra Uherského Hradiště. Byt je umístěn v prvním nadzemním patře nového cihlového domu a skládá se z velkého pokoje s novou kuchyňskou linkou, chodby, koupelny, WC, o celkové výměře 40 m2 a terasy 6 m2. Byt má samostatné plynové ústřední topení s automatickou regulací, novou kuchyňskou linku s elektrickým sporákem, ledničkou s mrazákem a mikrovlnnou troubou, v koupelně je vana, umyvadlo se zrcadlem a topný žebřík. V pokoji je plovoucí podlaha, na chodbě a v koupelně dlažba. Okna jsou plastová, včetně dveří na terasu. K bytu patří sklepní kóje o velikosti 6m2. Pro uživatele bytu je trvale vyčleněno jedno kryté parkovací místo na dvoře domu. Byt bude volný od 19.10.2012
DB 1+1 Brno - Trnitá (PRONAJATO)6 000,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného nově zrekonstruovaného bytu DB 1+1 v blízkosti centra Brna, jen 600m od hlavního vlakového nádraží. Byt je umístěn v prvním nadzemním patře cihlového domu a skládá se z velkého pokoje, kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, zádveří, koupelny se sprchovým koutem a WC, o celkové výměře 38 m2. Byt má samostatné plynové topení WAF a plynový průtokový ohřívač vody. Na podlaze je nové linoleum v barvě buku. Okno je plastové se žaluziemi a je orientované do klidné ulice. Byt je dále vybaven vybaven ledničkou s mrazícím boxem, kombinovaným sporákem a automatickou pračkou. K bytu patří sklepní koje o velikosti 6 m2. Vedle domu je velké parkoviště. Byt je ihned k nastěhování.
OV 3+1 Brno - Slatina (PRONAJATO)12 000,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného prostorného a zařízeného bytu OV 3+1 v klidné lokalitě Brno – Slatina, na ulici Langrova. Byt je umístěn v prvním patře ze čtyř cihlového domu, který prošel částečnou revitalizací a skládá se z obývacího pokoje, pokoje, ložnice s dveřmi na nový prostorný balkon, kuchyně s novou kuchyňskou linkou, chodby, prostorné šatny, koupelny a WC. Okna a dveře na balkon jsou plastová se žaluziemi. Celková výměra bytu je 79 m2. K bytu dále náleží sklep 4,2 m2. Na podlaze jsou parkety, nebo plovoucí podlaha. V bytě je internet i kabelová televize, dále STA s digitálním signálem. Byt je napojen na ústřední topení, přičemž bytový dům má vlastní plynový kotel. Dobrá dostupnost do centra, v okolí park, obchody, škola, sportovní areál. Cena pronájmu je včetně energií. Byt bude uvolněn k nastěhování 1.9.2011.
OV 2+1 Uherské Hradiště (PRONAJATO)7 800,- Kč
Nabízíme k pronájmu byt OV 2+1 o velikosti 44 m2, který se nachází v 3.NP ze čtyř, panelového domu v klidné lokalitě sídliště Východ. V bytu je nová kuchyňská linka s kombinovaným sporákem a digestoří. Okna bytu jsou taktéž nová plastová, vytápění ÚT z centrálního zdroje. Výměry: pokoj 16 m2, pokoj 12 m2, kuchyně 7,61 m2, předsíň 4,86 m2, koupelna s WC 3,17 m2. Cena uvedena včetně záloh na služby a energie. V sídlišti je plná vybavenost a dostupnost MHD. 15 minut pěší chůze od centra města. Volné, ihned k nastěhování. Neplatíte provizi realitní kanceláři!