Rodinné domy - Pronájem

RD 5+kk Židlochovice 15 000,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného a prostorného pasivního řadového rodinného domu s dispozicí 5+kk v Židlochovicích. Dům byl zkolaudován v roce 2008, je dvoupodlažní se zahradou a má stání pro 2 auta. V přízemí domu je chodba, kuchyně, obývací pokoj s dveřmi na terasu a zahradu, komora a WC. V patře je pak koupelna, ložnice, dva dětské pokoje s balkonem a šatna se saunou. Okna pokojů jsou orientovány do zahrady jihozápadním směrem. Zahrada s terasou ( 100 m2) nabízí příjemné posezení a prostor pro dětské hry. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem a solárními panely, je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektrika 230/400V. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní silnice. Dobrá dostupnost do centra i okolní přírody, v dosahu IDS. Dům je vhodný pro rodinu s dětmi k dlouhodobému pronájmu. Pronájem je 15.000,- Kč + 1.900,- Kč (elektřina a voda). K pronájmu od 1.1.2012. Těšíme se na Vaši návštěvu.
RD 3+1 Brno 15 000,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného a prostorného rodinného domu s dispozicí 3+1 v Brně - Řečkovicích, na ulici Žitná. Dům má tři podlaží, prostornou půdu, zahradu a prošel částečnou rekonstrukcí (nová kuchyňská linka, nový plynový kotel ústředního topení, zásobník na teplou vodu, rozvody vody, podlahy a vymalování). Dům je nezařízený, původní nábytek je prozatím uložen v garáži. V přízemí domu je chodba, garáž (17 m2), prádelna, úklidová místnost a komora. V 1. patře je obývací pokoj (25 m2), kuchyně (10 m2), WC a předsíň. V mezipatře jsou vestavěné skříně. Ve 2. patře je pokoj (20 m2), dětský pokoj (9m2), koupelna s vanou, WC a předsíň. Okna pokojů jsou orientovány do zahrady jihozápadním směrem. Zahrada (189 m2) s ovocnými stromy nabízí příjemné posezení. Dům má plynové lokální topení, je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektrika 230/400V. Dům se nachází v klidné části obce mimo hlavní silnice, v blízkosti nákupního centra Billa. Dobrá dostupnost do centra i přírody, v dosahu MHD. Dům je vhodný pro rodinu s dětmi k dlouhodobému pronájmu.
OD 2+1 Brno - Židenice (PRONAJATO)6 500,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného a prostorného bytu s dispozicí 2+1 v přízemí RD v Brně – Židenicích. Skládá se z obývacího pokoje, pokoje, kuchyně s kuchyňskou linkou, koupelny a WC, komory, chodby, dvou sklepů, místa na grilování na dvoře a části zahrádky na dvoře. Okna jsou dřevěná se žaluziemi. Parkování před domem. Dům má plynové ústřední topení, je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektriku 230/400V, kabelovou televizi a internet. Měsíční záloha na energie je 2.500,- Kč. Pouze pro dva nekuřáky! Byt je ihned k nastěhování.
RD 3+1 Těšany (PRONAJATO)9 000,- Kč
Nabízíme Vám pronájem pěkného a prostorného rodinného domu s dispozicí 3+1 v obci Těšany, 15 minut od Brna. Dům je po celkové opravě a bude připraven k nastěhování od 1.4.2011. Skládá se z obývacího pokoje (25 m2), pokoje (15 m2), pokoje (17,5 m2), kuchyně s novou kuchyňskou linkou (16 m2), koupelny a WC, komory a velké chodby. Na podlaze je plovoucí podlaha, nebo dlažba. Okna jsou plastová se žaluziemi. K bytu může být vyčleněno 1 garážové stání. Dům má plynové lokální topení, je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, elektrika 230/400V. Orientace rodinného domu je na jih.